Regio Utrecht – Aardappelen, groente, fruit, exoten, panklare groente en rauwkosten

Al meer dan 30 jaar zijn wij actief in de groenten en fruithandel en in het bewerken en panklaar maken van vele variëteiten.

Aardappelen, groente, fruit, exoten, panklare groente en rauwkosten van Henk Otten

Wij bieden u een compleet assortiment aardappelen, groente, fruit, exoten en natuurlijk een zeer uitgebreid assortiment panklare groente en rauwkosten. Ook kunnen wij voor uw organisatie maatwerk leveren volgens uw eigen receptuur.

Alle producten in elke gewenste hoeveelheid. U heeft bij ons geen minimale of maximale afname.

Snelle service, problemen kunnen wij vaak snel voor u oplossen doordat wij dagelijks landelijk uitrijden.

Inkoop rechtstreeks bij telers en Importeurs, dit zorgt ervoor dat wij onze prijzen laag kunnen houden.

Door eigen gekoeld vervoer, bereiken onze producten optimaal uw koeling.

Levering in overleg op de door u gewenste tijden.

Inovatie. Al onze gekoelde ruimtes staan onder constante bewaking, waarbij wij bij een eventuele calamiteit of uitval onmiddellijk via sms gewaarschuwd worden.

Persoonlijke service.
Voor vragen kunt u mij persoonlijk bellen op 055 – 521 40 00 of 06 – 53 26 53 95.

Met vriendelijke groet,
Henk Otten

Direct contact

Telefoon
055-52 14 000

Fax
055-52 24 688

Bestellingen
Bestel@ottenagf.nl

Administratie
Administratie@ottenagf.nl

Algemeen
Info@ottenagf.nl

Vacatures
Peroneel@ottenagf.nl

Kwaliteitsdienst
Kwaliteitsdienst@ottenagf.nl

Henk
Henk@ottenagf.nl

Martijn
Martijn@ottenagf.nl

Website
ottenagf.nl

Adres

Otten AGF
Prinsenweide 41-51
7317 BB Apeldoorn

Utrechtse rauwkostmix

COURGETTE (ZALTBOMMEL)
WITTEKOOL
PAPRIKA GEEL
RADIJS

Utrechtse salade

KOMKOMMER (WADDINXVEEN)
TOMAAT (WADDINXVEEN)
PETERSELIE (HUIZEN)
UI
SAUS

Utrechtse sla melange

ROSSO (ZALTBOMMEL)
BIONDO (ZALTBOMMEL)
IJSSLA (DRUNEN)
FRISEE